my boring notes.

plans are gone. classically.

13. března 2013 v 13:18 | charlie.
Copak se mi vždycky všechny plány musí zhroutit ? mam toho dost, vážně dost.. byla jsem teď kvůli nemoci pěkně dlouho doma, a konečně jsem měla tajný plány na volnej pátek, nakonec z toho samozdřejmě nic neni.. strašně jsem se těšila, kvuli jednomu klukovi, a najednou z toho nic neni, protože ho neuvidim. zajímalo by mě, jestli takovou smůlu mam poslední dobou jen já.? jednu chvilku to vypadalo že všechno vyjde, všechno se naplánovalo, a já byla šťastná, že už je to jistý, a během pěti minut to všechno padlo. tohle rozhodně neni jeden z lepších dní, který tak dlouo očekávam..
nevim proč, ale tohle můžu vidět milionkrát, a vždycky mě to donutí se smát :D

hate this.

11. března 2013 v 13:38 | charlie.
Ahoj všichni ! :)
no, to je oslovení, když sem denně přijde 6 lidí a to ještě vážně nevim jestli si to čtou :D nevadí. :D
dnešek s docela dobrou náladou :) koukam na téma týdne, a myslim, že tenhle článek bude pro každýho jednoduchej, takže se ho pkusim během dneska sesmolit taky. k nadpisu ? muj mladší bratr. nepřijde mi to normální už. on se u našich jen zmíní, že by chtěl aby mu koupili tablet, a máma už nadšeně po netu hledá kvalitní tablety. chtěla bych ho já ? nebudeme přece vyhazovat peníze za takový kraviny když mam notebook. nechápu tohle, vždyť je mu proboha 8. V mých osmi letech se to ještě snad ani nevyrábělo, a já sem běhala šťastná jako blecha venku s kamarádkama. vim, je jiná doba dnešní generace dětí prostě už tu techniku chce ale tohle ? Táta řekl, že už mu tedka někdy možná koupí mobil. já měla svuj první mobil s černobílym displejem myslim až asi v 11. a muj bratr už rok žadoní, že ho každej ve třídě má. No co je tohle za spravedlnost ? to vážně nedokážu pochopit.
Před chvílí jsem si objednala z albatrosu knížku Fifty shades of grey [Padesát odstínů šedi]. Všichni to teď nadšeně čtou jaká je to skvělá kníka, tak jsem na to zvědavá, doufam že mi ve středu přijde :)

Tumblr_mjhwhgitlf1r0fh9wo1_400_large

shut up, bitch.

10. března 2013 v 14:24 | charlie.
Co k tomu říct ?

trochu sem pozměnila layout, ty co to tu znají si asi všimli..
Už se vážně nemůžu dočkat letních prázdnin, všechno mi leze na nervy :D ale teď je pro mě hlavní ČEKÁNÍ. na co ? podala sem si přihlášku na školu, a už bych vážně dost chtěla vědět jestli jdu nebo ne.. čim dýl čekat tim větší mam nervy. Když mě nevezmou, mam jisté gymnázium, ale tam já zůstat rozhodně nechci. Jako jo, asi bych to tam při nejhoršim přežila, ale prostě já chci pryyyyč !!!!!! Doufam že to vyjde. Musí.
A s timhle článkem už se tak nějak patlam před třičtvrtě hodiny, co mi sakra tolik trvá ? :D
Zase z jiného kouta - včera jsem se koukala na sex ve městě 1 a 2, tedy film, a napadlo mě, proč nezačít koukat na seriál, takže se teĎ dívám od začátku na seriál sex ve městě a jsem u dílu 1x09, který nikde nemůžu najít ke stažení, sem z toho nervní :D
- večer možná napíšu článek k tématu - deprese - snad mě něco na psaní napadne :)
Carrie-logic-love-sex-and-the-city-favim.com-496860_large

am i back ?

9. března 2013 v 13:24 | charlie.
Hey !

omlouvám se všem affs, a obecně všem co navštěvovali můj blog.. rozhodla jsem se sem vrátit, a obnovit to tu od základu.. takže běhěm týdne čekejte nový layout, články a vše.. smazala jsem všechny affs, a vše nabírám od znova, jakoby byl blog nový.. nevím totiž po tom skoro půl roce které blogy ještě fungují, a asi chápete, že se mi nechce všem 17 obíhat a všem psát že jsem zpátky, hlavně si myslím že vtěšina se na mě pěkně naštvala, když jsem sala že budu pryč max na 3 týdny, a zmizela jsem na půl roku. tohle je pro zatím vše :)

Tumblr_mijirq6gv91s13m24o1_500_large
 
 

Reklama